21 November 2023

Continuïteit van bestuur zekergesteld met benoeming van twee nieuwe bestuursleden

Continuïteit van bestuur zekergesteld met benoeming van twee nieuwe bestuursleden

Op de najaars-ALV zijn twee bestuursleden teruggetreden en zijn twee nieuwe bestuursleden benoemd. Aftredend en niet-herverkiesbaar waren onze voorzitter Stephan Eltink en ons bestuurslid Peter Rothuizen. Nieuw in het bestuur komen Gertie Brekelmans en Maaike Hoogers. Zij hadden zich beide kandidaat gesteld voor een positie in het bestuur van onze Toerclub. Het bestuur was hier heel verheugd over en had hun kandidatuur dan ook van harte aanbevolen aan onze leden. De leden hebben hierop in de ALV Gertie en Maaike unaniem en met veel enthousiasme ontvangen. Gertie en Maaike waren als een vrijwilliger op een school  in Zuid-Afrika werkzaam en dus niet zelf op de ALV aanwezig. Gertie en Maaike van harte gefeliciteerd met jullie benoeming en als jullie het goede werk in Zuid-Afrika voortzetten in het bestuur dan komt het zeker goed.

Ga terug

BEKIJK OF DOWNLOAD HIER de LAATSTE editie van ons clubblad de tourflits.

download